PERSONELİN ALDIĞI EĞİTİMLER

Henkel & Roctite Eğitimi

Alman Henkel Kimya Şirketinin Ege Bölge Müdürü Sayın Yusuf ŞENGÜN bey tarafından Fabrikamızda Mühendis,Tekniker, İlgili departman Müdürleri ile Bölüm şeflerine LOCTITE ürünleri hakkında profesyonel sunum eğitimi 17 personelimize 31.08.2018 tarihinde verilmiş olup,personelimiz tarafından takdir edilmiş ve eğitici olduğu geri dönüşleri alınmıştır.
Personel metal yüzeylerde, çelik civatalarda,iki farklı cismin yapıştırılmaları, metal yüzey temizlikleri ile sıvı contaların önemi ile faydaları hakkında detaylı ve uygulamalı eğitim almıştır.Fiili olarak gözleri önünde yapılan uygulamaların kalıcı etkisi bir kez daha görülmüştür.

Şirket olarak HENKEL çözüm ortağımıza teşekkür ederiz.

İş Güvenliği Eğitimi Eylül 2018

İşin Güvenliği Olmazsa Olmaz…Her şeyden önemlisi canımızın sağlığıdır.
Hiç ihmale gelmez, ertelenmez,sonraya bırakılmaz..güvenlik yaşam boyu öğreneceğimiz ve uygulayacağımız en temel bilgidir.
Şirketimiz Karataş olarak daima güvenliği birinci planda tutuyoruz.Düzlem OSGB İş Güvenlik Uzmanı İrfan UZEL tarafından 10.Eylül.2018 günü 26 personelimize fabrikamız kafeteryasında iş güvenliği konusunda sunum gerçekleştirildi ve sonunda küçük bir sınav yapıldı.Personelimizin sunuma gösterdiği ilgi takdire şayandı.Çok farklı ve gerçek yaşam ile alakalı İş Güvenliği Bilgilerinden hep beraber istifade ettik. Personelimize katılım belgeleri verildi.Düzlem OSGB firmasının göstermiş olduğu ciddiyet ve samimi alakadar dolayı, sunumu yapan uzmanımıza da teşekkür ederiz.
Sunumlar yeni personeller aramıza katıldıkça tekrar edilecektir.

Teklif Alın
× Whatsapp iletişim